pondelok 26. marca 2018

Knižnica na marec

Napožičiavať si plno kníh z knižnice. Aj keď už teraz mám doma plno kníh, ktoré mám na mojom "chcem prečítať" liste.

To je pre mňa také typické, hh..

Každopádne, toto sú knihy, ktoré plánujem prečítať (alebo aspoň začať čítať a usúdiť, že sú nudné a nestoja za čítanie) v marci! Všetky okrem Jany Eyrovej (ktorú som už začala čítať) sú z knižnice. 

Elena Ferrante- Troubling love: Ak ste už počuli, čo asi áno, o Elene Ferrante, viete, že jej knihy sú zväčša o ženách , materstve a priateľstve.


Dominik Dán- Kráska a Netvor: Nie som si istá, či sa mám priznávať. Ale áno. Nečítala som ešte ani jedinú Dánovu knihu. Aj keď už dlho chcem! No konečne som sa odhodlala to napraviť.


Paul Hoffman- The left hand of God: Túto knihu som náhodne zazrela v knižnici. Je to súčasť celej trilógie. Malo by to byť o chalanovi, ktorý musí zachrániť svet. Ale nechcela som vedieť priveľa, knihy sú vždy lepšie, keď o nich viete menej.


Charlotte Bronteová- Jana Eyrová: Túto knihu asi nemusím predstavovať. Vždy som voči nej mala predsudky a myslela si, že bude nudná. No som už za 50 strane a musím povedať, že som veľmi prekvapená, ako ma baví!


Patrick Ness/ Siobhan Dowd- Seden minút po polnoci: Ďalšia náhodne vybraná. A opäť nechcem vedieť priveľa, pššt. Ale veľa ľudí o nej hovorí, že je skvelá.

Zábavné bude, keď na konci mesiaca pridám, ktoré z týchto kníh som naozaj čítala. Nakoniec vždy totižto čítam iné, ako mám v pláne. Pretože proste mám chuť alebo náladu na niečo iné haha. Čo vy? Máte to tiež tak?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za tvoj názor ku knižke :).