streda 25. apríla 2018

Knižná burza po druhé

Cari lettori, ako vidíte, opäť som sa dnes vrátila na knižnú burzu. Knižky tam stále dokladajú a ešte aj dnes si tam môžete nejaké nájsť! 


Z tejto knižky sa teším najviac. Je to presne tá, o ktorej som tušila, že ma tam ešte čaká a tak som nemohla prestať hľadať. Je to starší historický román o dcére Matúša Čaká Trenčianskeho, ako najprv žila na Trenčianskom hrade a neskôr na Zvolenskom. Ja mám veľmi rada beletriu z tohto obdobia a prostredia našich nádherných hradov. 


Musím priznať, že horoskopy si občas čítam a čo sa týka vplyvu planét na náš charakter nie som až tak nedôverčivá. Knižka Love signs v angličtine ma zaujala práve tým, že vychádza z toho, ako na moje znamenie vplýva práve pôsobenie rôznych planét v láske.


Túto mini knižku tam mali aj viackrát. Je v angličtine a neviem, chcem si ju prečítať najmä preto, že Fangirl od Rainbow sa mi veľmi nepáčila, a chcem vedieť, či to tak bude aj s inou jej knižkou. 


Myslím, že som to ešte nikde nespomínala, ale milujem rozprávky. Stále si rada prečítam knižky, s ktorými som vyrastala aj nové detské knižky, v ktorých toho nájdem často omnoho viac ako v knižkách pre "veľkých". Táto knižka ma veľmi zaujala nádhernými obrázkami.Boli ste sa tam pozrieť? Mate radi takéto staršie knižky alebo dávate prednosť novým autorom? 

S pozdravom vaša Alžbeta / Elizabeth 💛

4 komentáre:

  1. Na knižní burzu bych se ráda podívala :) Baví mě takhle objevovat knihy, takže jsem vždycky nadšená když mají u nás v knihovně na podzim výprodej vyřazených knih :) A jednou jsem takhle šla kolem knihoudky a uviděla v ní Ready Player One :) Samozřejmě kniha šla se mnou domů :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ooh tak Ready player one takto nájsť muselo byť skvelé!!

      Odstrániť

Ďakujem za tvoj názor ku knižke :).