pondelok 23. apríla 2018

Knižná burza v Bratislave // 2018

Ahojte, cari lettori! 

Čas od času, mestská knižnica v Bratislave organizuje celkom veľkú knižnú burzu. Za 50 centov si môžete nakúpiť knižky, ktoré mestská knižnica v Bratislave vyradila. Je to naozaj symbolická cena, ktorú oni použijú na nákup zvukových kníh pre nevidiacich a slabozrakých a tiež nových kníh do knižnice.

Ja som sa tam tento rok pozrela priznávam prvýkrát. Minule som si to nevšimla dosť včas a predtým som v Bratislave nebývala. No dnes som sa tam vybrala a musím povedať, že ma veľmi potešila.
 Knižky, ktoré si tu môžete zakúpiť sú samozrejme staré. No nájsť tu jednu z mojich obľúbených autoriek Francoise Saganovú a jej druhú knižku Akýsi úsmev bol pre mňa najkrajší darček.
Celkovo som si zobrala 3 knižky, hoci ich tam bolo veľa, pretože som nemala toľko času na prezeranie. Námestie sv. Alžbety je tiež knižka, ktorú som už čítala vrámci povinného čítania na gymnáziu. No a už v minulom článku som spomínala, ako veľmi mám rada prózu naturizmu a práve Dobroslava Chrobáka ako môjho obľúbeného autora tohto obdobia, takže keď som našla jeho knižku Kamarát Jašek, bola som veľmi šťastná.Ak bývate v Bratislave alebo blízko, určite sa tam vybehnite pozrieť. Je to na nádvorí mestskej knižnice na Klariskej, priamo v Starom meste. Cena knižiek je naozaj symbolická, určite nájdete aspoň jednu, ktorá vás zaujme a prispejete na dobrú vec. Pretože ďalšie knihy sú vždy dobrá vec, či už pre vás alebo chorých alebo knižnicu. Koná sa ešte do stredy, 25.4.2018.

S pozdravom vaša Elizabeth, Ažbeta :) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za tvoj názor ku knižke :).